KANCELARIA ADWOKACKA

Kim jesteśmy

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pryga-Miras to nowoczesny i prężnie rozwijający się zespół prawników, dla których profesjonalizm oraz dbałość o interes Klienta są najwyższymi wartościami.

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pryga-Miras oferuje wysokiej jakości profesjonalną pomoc prawną ze wszystkich dziedzin prawa. Z naszych usług korzystają osoby fizyczne i prawne, a także jednostki administracji publicznej. Reprezentujemy klientów przed właściwymi organami w postępowaniach sądowych, administracyjnych, podatkowych oraz egzekucyjnych. Oferujemy także usługi opinii prawnych, doradztwa w procesie tworzenia umów handlowych i prowadzenia negocjacji w imieniu klientów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc prawną na obszarze konurbacji śląsko-dąbrowskiej oraz Mielca i okolic, a na życzenie klienta także w innych miejscach na terenie całej Polski. Doświadczony, dynamiczny zespół kompetentnych prawników gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Ochrona interesu klienta jest dla nas kwestią priorytetową.

Kancelaria adwokacka została założona przez adwokat Katarzynę Prygę-Miras, która jest absolwentką Wydziału Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ma za sobą aplikację adwokacką przy Rzeszowskiej Izbie Adwokackiej, egzamin adwokacki złożony w 2011 roku, a także doświadczenie w zawodzie zebrane najpierw w trakcie pracy w uznanych kancelariach, a później już w ramach własnej praktyki wykonywanej jako adwokat.

Zakres pomocy prawnej adwokata

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pryga-Miras oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego (w tym rzeczowego i zobowiązań, a także prawa spadkowego), karnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, gospodarczego oraz sprawy dotyczące systemu zabezpieczenia społecznego (emerytury i renty). Zapewniamy profesjonalną pomoc m.in. w sprawach o odszkodowania, o ustalenie prawa do opieki nad dzieckiem, o alimenty, o ustalenie stosunku pracy, dotyczące roszczeń z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania stosunku pracy, o przyznanie emerytury, renty rodzinnej czy zasiłku chorobowego. To tylko część spraw, w których klientom pomóc może adwokat naszej kancelarii. Wszechstronne przygotowanie prawnicze członków zespołu i duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed właściwymi organami sprawiają, że kancelaria adwokacka Katarzyna Pryga-Miras jest w stanie podjąć się bardzo zróżnicowanych tematycznie spraw i poprowadzić je profesjonalnie dla dobra klienta.

Honorarium kancelarii adwokackiej

Stosujemy bardzo elastyczne podejście do kwestii rozliczeń finansowych za swoje usługi. Honorarium jest ustalane podczas spotkania z klientem i może mieć charakter wynagrodzenia ryczałtowego lub według stawki godzinowej. Ponadto, m.in. w sprawach o odszkodowania czy zadośćuczynienie adwokat prowadzący sprawę może się umówić z klientem na wynagrodzenie z tzw. „premią za sukces”. Oznacza to, że na honorarium będzie się składać ryczałtowe wynagrodzenie podstawowe, a także dodatkowa premia w ustalonej wysokości, którą adwokat otrzyma w przypadku zakończenia sprawy pozytywnym dla niego rozstrzygnięciem. Szacunkową wycenę honorarium, w zależności od rodzeju sprawy, mogą Państwo otrzymać po kontakcie telefonicznym lub złożeniu zapytania przez pocztę elektroniczną.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Wygranych spraw