Adres:

ALEJA ZWYCIĘSTWA 14/I LOKAL 3

41-200 SOSNOWIEC

Telefon:

KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO

ALEJA ZWYCIĘSTWA 14/I LOKAL 3

41-200 SOSNOWIEC

 

GODZINY URZĘDOWANIA:

OD PON. DO PT

OD 9.00 DO 17.00

 

TEL. 504 90 65 02

E-MAIL: ruchniak7@gmail.com

KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO

ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 12

39-300 MIELEC

 

GODZINY URZĘDOWANIA:

OD PON. DO PT

OD 9.00 DO 17.00

 

TEL. 501 53 90 94

E-MAIL: katarzyna.pryga.miras@gmail.com

Kancelaria radcy prawnego Sosnowiec

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego

    Zakres usług Radcy prawnego

    Kancelaria radcy prawnego z Sosnowca wyróżnia się nie tylko bogatym wachlarzem usług prawnych, lecz także unikalnym podejściem do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasz radca prawny jest gotów kompleksowo podejść do rozmaitych problemów prawnych, przy czym jego główne obszary specjalizacji to prawo cywilne, karnego oraz rodzinne.

    Niezwykła elastyczność naszego zespołu przejawia się również w obszarze spraw związanych z systemem emerytalnym i rentowym, gdzie reprezentujemy Klientów w sprawach o świadczenia z ZUS. To jednak tylko jedna z licznych płaszczyzn, na których możemy Państwu służyć profesjonalną pomocą prawną.

    Nasza kancelaria nie ogranicza się jedynie do rozpatrywania klasycznych przypadków. Jesteśmy gotowi pomóc w sprawach o odszkodowania, zadośćuczynienia, alimenty, kontakty, rozwody, czy podział majątku. W zróżnicowanych i skomplikowanych sprawach nasi radcy prawnych z Sosnowca wykazują się wszechstronnym przygotowaniem, co pozwala nam świadczyć kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.

    Nasza kancelaria to nie tylko zespół prawników, ale partnerów, którzy są do Państwa dyspozycji we właściwym czasie. Otwartość na problemy każdego Klienta i indywidualne podejście sprawiają, że możemy zaoferować nie tylko fachową, lecz także personalizowaną pomoc prawną, dostosowaną do konkretnych potrzeb każdej osoby szukającej wsparcia w kwestiach prawnych.