Radca Prawny Sosnowiec

Kancelaria Radcy Prawnego w Sosnowcu

Kancelaria Prawna to nowoczesny i prężnie rozwijający się zespół radców prawnych i prawników, dla których profesjonalizm oraz dbałość o interes Klienta są najwyższymi wartościami.

Świadcząc swoje usługi, Radca Prawny dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, zachowując przy tym wysoki poziom etyki.

Nasi Radcy oferują profesjonalną i skuteczną pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Poszukują efektywnych rozwiązań zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych, a także jednostek administracji publicznej. Rozumieją potrzeby każdego. Reprezentują Klientów przed właściwymi organami w postępowaniach sądowych, administracyjnych, podatkowych oraz egzekucyjnych. Ponadto radca prawny w Sosnowcu doradza w procesie tworzenia umów handlowych, prowadzi negocjacje w imieniu Klientów i przygotowuje opinie prawne.

Wyjątkowo skuteczny i zawsze mocno zaangażowany w swoją pracę zespół radców prawnych z Sosnowca działa na obszarze całej aglomeracji śląsko-dąbrowskiej. Posiadamy również swoją filię w Mielcu. Co więcej, na życzenie Klienta pomoc prawna świadczona jest w innych miejscach na terenie całej Polski. Podsumowując, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Ochrona interesu klienta jest dla nas kwestią priorytetową i znajdujemy rozwiązanie dla każdego problemu. Nasz zespół adwokacki udzieli porad prawnych w najwyższym interesie Klienta. Nasi adwokaci z Sosnowca mają ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym pomoc prawna przychodzi na czas i jest skuteczna. Pozew, proces, negocjacje – zapraszamy do naszej Kancelarii!

Zakres pomocy prawnej

Radca prawny w Sosnowcu oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Jest otwarty na problemy każdego Klienta, ale przede wszystkim specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego. Ponadto reprezentuje Klientów w sprawach o emeryturę, rentę i inne świadczenia z ZUS. Zapewnia profesjonalną pomoc m.in. w sprawach o odszkodowania, o zadośćuczynienia, o alimenty i kontakty, o rozwód, o podział majątku. To tylko część spraw, w których nasza kancelaria prawna świadczy pomoc. Wszechstronne przygotowanie naszych radców prawnych z Sosnowca sprawia, że są w stanie podjąć się bardzo zróżnicowanych i skomplikowanych spraw. Innymi słowy, cały zespół pozostaje do Państwa usług, oferując odpowiednią pomoc we właściwym czasie.

Oferta radcy prawnego z Sosnowca:

  • Reprezentowanie przed sądami i urzędami

Jako Radca Prawny Sosnowiec, jesteśmy zaufanym partnerem naszych klientów w różnorodnych kwestiach prawnych. Nasza kancelaria prawna reprezentuje klientów przed sądami wszystkich instancji, w tym sprawy cywilne, sądowo-administracyjne oraz karną. Dodatkowo, świadczymy kompleksową obsługę prawno-doradczą w kontekście spraw urzędowych i administracyjnych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam efektywnie działać w imieniu klientów, dbając o ich prawa i interesy w każdej sytuacji prawnej.

  • Doradztwo prawne

Zapewniamy kompleksowe usługi prawne, w tym świadczenie porad prawnych oraz przygotowywanie opinii prawnych. Nasza kancelaria prawna oferuje również tworzenie projektów umów, aktów prawnych oraz innych dokumentów prawniczych. Celem naszych radców prawnych jest wspieranie klientów w formułowaniu precyzyjnych i zgodnych z obowiązującym prawem rozwiązań, które służą ochronie ich interesów i potrzeb.

  • Sporządzenie pism

Nasza działalność obejmuje przygotowywanie różnorodnych dokumentów prawniczych, w tym pism procesowych, pism urzędowych oraz innych aktów prawnych. Usługi kancelarii prawnej obejmują sporządzanie pozew, odwołań, skarg, zażaleń, sprzeciwów oraz zarzutów w przypadku nakazów zapłaty. Nasi radcowie prawni są specjalistami w tworzeniu umów, wniosków i podań oraz innych niezbędnych dokumentów prawnych, które spełniają wszystkie wymagania prawne.

  • Prowadzenie mediacji

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji oraz udzielaniu wsparcia w procesach mediacji. Naszym celem jest osiągnięcie korzystnych rozwiązań dla naszych klientów poprzez dialog, rozumienie potrzeb wszystkich stron i znajdowanie kompromisów.

Honorarium – ile kosztuje radca prawny w Sosnowcu?

Kancelaria prawna z Sosnowca stosuje bardzo elastyczne podejście do kwestii rozliczeń finansowych za swoje usługi. Honorarium jest ustalane podczas spotkania z klientem i jest uzależnione od rodzaju sprawy, zakresu czynności do wykonania, a także uwzględnia możliwości finansowe Klienta. Może ono mieć charakter wynagrodzenia ryczałtowego lub według stawki godzinowej. Na przykład w sprawach o odszkodowanie czy zadośćuczynienie radca prawny z Sosnowca może się umówić z Klientem na wynagrodzenie z tzw. premią za sukces. Podobnie może kształtować się sposób określenia wysokości honorarium w innych sprawach. Co więcej, szacunkową wycenę honorarium mogą Państwo otrzymać drogą mailową lub telefoniczną. Szczegółowe zasady ustalania honorarium zostały omówione w zakładce Honorarium.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Wygranych spraw