Adwokat i Radca Prawny

Kim jesteśmy

Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata to nowoczesny i prężnie rozwijający się zespół prawników, dla których profesjonalizm oraz dbałość o interes Klienta są najwyższymi wartościami.

Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata oferuje profesjonalną pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Z naszych usług korzystają osoby fizyczne i prawne, a także jednostki administracji publicznej. Reprezentujemy Klientów przed właściwymi organami w postępowaniach sądowych, administracyjnych, podatkowych oraz egzekucyjnych. Ponadto, doradzamy w procesie tworzenia umów handlowych, prowadzimy negocjacje w imieniu Klientów, przygotowujemy opinie prawne. Zespół naszych adwokatów i radców prawnych działa na obszarze całej aglomeracji śląsko-dąbrowskiej oraz Mielca i okolic. Co więcej, na życzenie Klienta pomoc prawna świadczona jest w innych miejscach na terenie całej Polski. Podsumowując, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Ochrona interesu klienta jest dla nas kwestią priorytetową.

Zakres pomocy prawnej adwokata i radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Przede wszystkim specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego. Ponadto, reprezentujemy Klientów w sprawach o emeryturę, rentę i inne świadczenia z ZUS. Zapewniamy profesjonalną pomoc m.in. w sprawach o odszkodowania, o zadośćuczynienia, o alimenty i kontakty, o rozwód, o podział majątku. To tylko część spraw, w których świadczymy pomoc prawną. Wszechstronne przygotowanie naszych adwokatów sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się bardzo zróżnicowanych i skomplikowanych spraw. Innymi słowy, pozostajemy do Państwa usług.

Honorarium

Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata stosuje bardzo elastyczne podejście do kwestii rozliczeń finansowych za swoje usługi. Honorarium jest ustalane podczas spotkania z klientem. Po drugie, może ono mieć charakter wynagrodzenia ryczałtowego lub według stawki godzinowej. Na przykład w sprawach o odszkodowanie czy zadośćuczynienie adwokat może się umówić z Klientem na wynagrodzenie z tzw. „premią za sukces”. Podobnie może kształtować się sposób określenia wysokości honorarium w innych sprawach. Co więcej, szacunkową wycenę honorarium mogą Państwo otrzymać drogą mailową lub telefoniczną. Szczegółowe zasady ustalania honorarium zostały omówione w zakładce Honorarium

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Wygranych spraw