Radca prawny w Sosnowcu

Radca prawny z Sosnowca - kim jest?

Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata to nowoczesny i prężnie rozwijający się zespół prawników, dla których profesjonalizm oraz dbałość o interes Klienta są najwyższymi wartościami.

Kancelaria Radcy Prawnego w Sosnowcu to nowoczesny i prężnie rozwijający się zespół prawników z pasją, dla których profesjonalizm oraz dbałość o interes Klienta są najwyższymi wartościami. Świadcząc swoje usługi, dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, zachowując przy tym wysoki poziom etyki.

Radca prawny z Sosnowca oferuje profesjonalną i skuteczną pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Poszukuje efektywnych rozwiązań zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych, a także jednostek administracji publicznej. Rozumie potrzeby każdego. Reprezentuje Klientów przed właściwymi organami w postępowaniach sądowych, administracyjnych, podatkowych oraz egzekucyjnych. Ponadto, radca prawny w Sosnowcu doradza w procesie tworzenia umów handlowych, prowadzi negocjacje w imieniu Klientów i przygotowuje opinie prawne.

Wyjątkowo skuteczny i zawsze mocno zaangażowany w swoją pracę zespół radców prawnych z Sosnowca działa na obszarze całej aglomeracji śląsko-dąbrowskiej oraz Mielca i okolic. Co więcej, na życzenie Klienta pomoc prawna świadczona jest w innych miejscach na terenie całej Polski. Podsumowując, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Ochrona interesu klienta jest dla nas kwestią priorytetową i znajdujemy rozwiązanie dla każdego problemu.

Zakres pomocy prawnej radcy prawnego z Sosnowca

Radca prawny w Sosnowcu oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Jest otwarty na problemy każdego Klienta, ale przede wszystkim specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego. Ponadto, reprezentuje Klientów w sprawach o emeryturę, rentę i inne świadczenia z ZUS. Zapewnia profesjonalną pomoc m.in. w sprawach o odszkodowania, o zadośćuczynienia, o alimenty i kontakty, o rozwód, o podział majątku. To tylko część spraw, w których świadczy pomoc prawną. Wszechstronne przygotowanie naszych radców prawnych z Sosnowca sprawia, że są w stanie podjąć się bardzo zróżnicowanych i skomplikowanych spraw. Innymi słowy, cały zespół pozostaje do Państwa usług, oferując odpowiednią pomoc we właściwym czasie.

Honorarium radcy prawnego w Sosnowcu

Radca prawny z Sosnowca stosuje bardzo elastyczne podejście do kwestii rozliczeń finansowych za swoje usługi. Honorarium jest ustalane podczas spotkania z klientem i jest uzależnione od rodzaju sprawy, zakresu czynności do wykonania a także uwzględnia możliwości finansowe Klienta. Może ono mieć charakter wynagrodzenia ryczałtowego lub według stawki godzinowej. Na przykład w sprawach o odszkodowanie czy zadośćuczynienie radca prawny z Sosnowca może się umówić z Klientem na wynagrodzenie z tzw. „premią za sukces”. Podobnie może kształtować się sposób określenia wysokości honorarium w innych sprawach. Co więcej, szacunkową wycenę honorarium mogą Państwo otrzymać drogą mailową lub telefoniczną. Szczegółowe zasady ustalania honorarium zostały omówione w zakładce Honorarium.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Wygranych spraw